APIE MUS‎ > ‎

Atsiliepimai

Man Jūsų mokykla patinka, nes yra laisva atmosfera, visada gauni reikiamą informaciją, medžiagą mokslui, patogi vieta, lankstumas, kai derinama su studentu mokslo laikas, atsižvelgiama į norus ir pageidavimus, kursų kaina irgi priimtina.

 Živilė Kleivaitė 

***

Kurį laiką ieškojau Norvegų kalbos kursų, kurie atitiktų mano žinių lygį ir labai nustebau, kai radau, kad Mokslo namai organizuoja B1.3 lygio kursus. Taigi nieko nelaukdama, prisijungiau prie jau suformuotos grupės. 
Kas man patiko šiuose kursuose, tai kad grupės nėra didelės, paskaitų metu yra ne tik skiriamas dėmesys į namuose atliktas užduotis, tačiau yra suteikiama galimybė pasisakyti vienokiomis ar kitokiomis temom ir padiskutuoti tarpusavyje. Dėstytoja stengiasi pakalbinti kiekvieną. Taip pat neapsiribojama vien vadovėliu, tačiau yra dalinama nemažai papildomos medžiagos, leidžiančios pagilinti žinias. Taigi įspūdis po pirmų kursų šioje mokykloje tikrai geras ir tikiuosi tęsti mokslus toliau.

Linkėjimai,

Audronė

***

Labiausiai patinka, kad mokomės mažomis grupėmis, kur galima individualiai ar poromis kalbėtis, taip pat daug drąsiau yra klausti, kas neaišku tokiais atvejais. Dar asmeniškai patinka gana greitas mokymosi tempas, nes tuomet priverčia daugiau dėmesio skirti kursams ir netinginiauti. Na, ir dar patogu turėti klausymo užduotis namuose, jei kas būna neaišku, galima pasikartoti.

Geros dienos,

Justinas

***

Mokymas buvo pakankamai turtingas ir įvairus, tačiau iš kitos pusės labai aiškus, panaudota visos pagrindinės metodikos, pasiūlytos papildomos mokymo priemonės, rekomenduosiu šią mokytoją ir Mokslo namus savo draugams ir pažįstamiems jeigu jie norės mokytis Norvegų kalbos.

A. Karbonskis

***

Ačiū už profesionalų mokymą, kantrybę su ne itin pažangiais studentais ir toleranciją! 

Violeta

***

Kaina ir kokybė, patogi vieta, šaunios dėstytojos (mokiausi rusų kalbos ir turėjau dvi dėstytojas), jauki atmosfera. Į kursus ateidavau kaip į susitikimą su draugais ir net nepastebėjau, kaip greitai prabėgo du mėnesiai ir aš išmokau kalbėti rusiškai. Labai patiko ir tęsiu kursus toliau.

Monika M.

***