Anglų kalbos kursai
Sveiki atvykę į anglų kalbos kursus!
Norite išmokti 
anglų 
kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?

Norite, kad bendravimas 
anglų
 kalba Jums nebekeltų streso? 

Tada 
anglų
 kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!

Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.


Ar pakanka mokėti tik anglų kalbą?

„Do you speak English?“ Tokį klausimą, tikriausiai. Buvote išgirdę ne kartą, kai lankėtės svečioje šalyje. O kodėl neklausia „Sprichst du deutch?“ arba  „Parlez vous francais?“ Seniai jau įpratome visur kalbėti angliškai, bet ar tikrai mums pakanka tik šios kalbos?

Važiuodami kur nors atostogauti, net ir žinodami, kad toje šalyje galėsime susikalbėti angliškai, vis tiek išmokstame bent keletą frazių šalies kalbos į kurią vykstame. Kodėl? Todėl, kad mums patiems maloniau, kai atvykę svečiai iš užsienio su šypsena veide taria lietuviškai „labas“. Tas pats ir kitose šalyse. Visiems patinka, kai parodai bent šiek tiek dėmesio šaliai ir kultūrai, į kurią važiuoji. Taigi, jeigu vykstate tik trumpų atostogų į užsienį, mokėti anglų kalbą Jums tikrai pakaks.

O kaip su tais žmonėmis, kurie važiuoja mokytis arba dirbti svetur? Ar galima manyti, kad mokant anglų kalbą galėsi dirbti Norvegijoje tokiomis pačiomis teisėmis kaip ir visi? Jeigu dirbsite tarptautinėje kompanijoje, kur nuolatos bendraujama tik anglų kalba, tada Jums prireiks tik minimalių norvegų kalbos žinių. Tačiau, jeigu planuojate dirbti tokiose pat įmonėse ar valstybinėse įstaigose kaip ir patys norvegai, norvegų kalba bus būtina. Tokiu atveju nepadės ir C1 lygio anglų kalba.

Tokia pati situacija ir su kitomis šalimis, nesvarbu, ar tai Japonija, ar Švedija, Vokietija ar Anglija. Planuodami šalyje pasiilgti ilgiau, turime mokytis ir tos šalies kalbos.

Kalbos mokomasi dėl platesnių galimybių darbo rinkoje. Ne paslaptis, kad žymiau lengviau socializuotis ir prisitaikyti prie vietos bendruomenės, kai moki kalbą.

O kokia situacija Lietuvoje? Anglų kalbą šiuo metu moka net ir maži vaikai, tad jau niekuo nestebina, kad darbo pareigybių aprašymuose reikalaujama puikiai mokėti anglų kalbą. O kaip su kitomis kalbomis? Lietuvoje kalbančiųjų anglų kalba nė kiek nenusileidžia ir rusų kalbą mokantys žmonės. Truputį mažiau lenkų kalba, vokiečių, prancūzų ir kitų kalbų žinovai.

Pastaruoju metu pastebima tendencija, kad darbdavys renkasi ne tą žmogų, kuris moka anglų kalbą, bet tą, kuris moka tiek anglų, tiek rusų ir dar kokią nors kalbą.

Tie žmonės, kurie nesivaikė anglų kalbos mados, o pasirinko mokytis ir kitas kalbas,  yra „medžiojami“ darbdavių. Puikus pavyzdys norvegų ir švedų kalbą mokantys žmonės. Jų yra trūkumas Lietuvoje, o darbuotojų, mokančių šią kalbą reikia, nes pastaruoju metu vis daugiau skandinavų įmonių savo veiklą pradeda Lietuvoje. Taip žmonės gali ne tik tobulinti savo kalbėjimo įgūdžius, bet ir kilti karjeros laiptais bei gauti gerą atlygį

Reziumė. Anglų kalba yra gerai, bet reikia nepamiršti ir kitų kalbų, nes šiuo metu itin vertinami tie žmonės, kurie moka po kelias ir daugiau užsienio kalbų. Kalbų mokėjimas atveria didesnes galimybių duris ir tik nuo mūsų noro bei pasiryžimo priklauso, ar mes jas atversime.