Vokiečių kalbos kursai 
Sveiki atvykę į vokiečių kalbos kursus!

Norite išmokti vokiečių kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas vokiečių kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada vokiečių kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.

Eismo statistika: įdomūs faktai apie Vokietiją ir Europą

Be abejonės, Vokietija yra labiausiai savo automobilių pramonę išvysčiusi šalis. Tačiau, norėdama tai palyginti su kitomis Europos valstybėmis, Europos sąjungos statistikos tarnyba „Eurostatas“ pateikia kelis stebinančius rezultatus. Nors Vokietija turi ilgiausią greitkelių tinklą, tačiau automobilių kiekio atžvilgiu Vokietija atsilieka nuo Italijos ir kitų šalių. Vokietija priklauso toms šalims, kurios būdamos transporto mazgu Europoje, negali sau leisti turėti prasto greitkelių tinklo. Daugelis vokiečių mielai iškeičia savo automobilius į dviračius ar visuomeninį transportą dėl asmeninio mobilumo.

Atsižvelgiant į gyventojų skaičių, Vokietija nėra šalis, turinti daugiausiai lengvųjų automobilių. Vokietijoje 1000-čiui gyventojų tenka 509 lengvieji automobiliai. Remiantis tokiais skaičiais šalis yra pirmame trečdalyje. Daugiausiai lengvųjų automobilių, tenkančių 1000-čiui gyventojų yra Liuksemburge, Italijoje, Kipre ir Maltoje. Mažiausiai lengvųjų automobilių turi žmonės Rumunijoje ir Slovakijoje. Klišė, kad Vokietija mėgsta automobilius labiau nei kitos tautos, vis dėlto nepasitvirtina. Akivaizdu, kad Italijoje ir keliose mažose šalyse važinėja santykinai mažiau automobilių, kas žinoma priklauso nuo geografinės ir infrastruktūrinės padėties. Pagal Federalinį statistikos biurą, 2010 metais Vokietijoje sumažėjo naujai išduodamų leidimų lengviesiems automobiliams. Apie 2 mln. 900 tūkst. lengvųjų automobilių buvo užregistruota naujai, tai maždaug 7 % visų leidžiamų lengvųjų automobilių Vokietijoje. Per pastaruosius 30 metų europietiškasis greitkelių tinklas pailgėjo trigubai. Ypač daug naujų greitkelių pastatyta pietų Europos šalyse, tokiose kaip Graikija ir Ispanija. Didžiausią greitkelių tinklą turi Vokietija, jo ilgis 12.813 km, nedaug nutolęs nuo Prancūzijos.

 

Parengė Dovilė Bedulskytė