Norvegų kalbos kursai 
Sveiki atvykę į NORVEGŲ kalbos kursus!
Norite išmokti norvegų kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas norvegų kalba Jums nebekeltų streso?
Tada norvegų kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas.
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas,
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis.
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.
TVARKARAŠTIS


Festivaliai Norvegijoje

Visuomet smagu aplankyti šalį ar miestą, kai jame vyksta kokia nors šventė. Nors tuomet nepamatysi įprastos gyvenimo tėkmės, nes gatvės būna užpildytos žmonėmis, tačiau įspūdžiai dažnai būna tik patys geriausi. Siūlome pasižiūrėti, kokie  didžiausi renginiai planuojami 2013 metais Osle ir visoje Norvegijoje. Tai bus puiki proga ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir patobulinti savo norvegų kalbą.

 

Norwegian wood festivalis

 

Birželio 14-16d. , 2013

 

Tai nedidelis muzikos festivalis, tačiau jo metu galima išgirsti visą eilę puikių klasikinio roko atlikėjų. Festivalio vieta yra 20 minučių kelio nuo Nationalteateret traukinių stoties.

 

Bukta festivalis

 

Liepos 18-20d. , 2013

 

Tai šiaurės Norvegijos muzikos festivalis, kuris vyksta po atviru dangumi. Kasmet į programą įtraukiami atlikėjai iš viso pasaulio.

 

Øya festivalis

 

Rugpjūčio 6-10d , 2013

 

Tai didžiausias Oslo festivalis, kuris trunka net penkias dienas. Festivalio metu vyksta daug įvairių koncertų, kurie vyksta keturiose skirtingose scenose. Festvalio vieta yra Medieval parkas, Gamlebyen. Vos 10 minučių pėstute nuo pagrindinės Oslo traukinių stoties.

 

Oslo džiazo festivalis

 

Rugpjūčio 12-17d. , 2013

 

Tai Oslo džiazo muzikos festivalis, kuris vyksta net šešias dienas. Festivalio renginiai būna išsimėtę po visą Oslą, todėl miestas ūžia vienu ritmu beveik visą savaitę. Festivalio metu vyksta ir spalvingi paradai miesto gatvėse.

 

Tarp Norvegijos ir likusių skandinavų automanų yra tokia tradicija. Jei turi bent ką nors įdomaus su varikliu, būtinai turi atvažiuoti į Gatebil automobilių festivalį. Šis rugsėjo 9-11 dienomis Rudskogen vykęs tradicinis renginys sutraukia visus įdomiausius automobilius iš visų Norvegijos kampų. Patikėkite, Norvegijoje įdomių automobilių tikrai nemažai. Tik čia pamatysite driftinantį Saab. Arba trasoje šalia seno Mini lenktyniaujantį Ford GT. Norvegijoje lenktynėms naudojama viskas: senas Opelis, bulkos, Volvo, JDM, Porsche ir t.t.

 

 

Norvegijoje birželį švenčiamas įdomus Edvardo Grygo jubiliejus Bergene, vyksta šiuolaikinio meno festivalis Lyste, vasaros festivalis Osle, jūros laivų festivalis Bergene, vikingų festivalis Kopervike, tarptautinis teatrų festivalis Porsgrune, Nordkapo folkloro festivalis Honingsvoge, kasmetinis roko festivalis "Norvegijos miškas" Kalvėjo saloje, tarptautinis muzikos festivalis Šiene, kamerinės muzikos festivalis Risiore, Šiaurės Norvegijos festivalis Harstade, menų festivalis Holmestrande.