Švedų kalbos kursai
Sveiki atvykę į švedų kalbos kursus!
Norite išmokti švedų kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?

Norite, kad bendravimas švedų kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada švedų kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.

                                                    SMULKIAU
                                                    TVARKARAŠTIS

Festivaliai Švedijoje
 
Su kuo Jums asocijuojasi vasara? Daugumai atsakymas būtų: su gera nuotaika, atostogomis, saulėtu oru ir muzika. Kodėl muzika? Nes vasarą įvairiose šalyse vyksta muzikos festivaliai, į kuriuos susirenka minios žmonių. Siūlome pasižiūrėti, kada ir kokie festivaliai šią vasarą vyks Švedijoje ir ten apsilankyti. Mes jau kraunamės lagaminus, o Jūs?
 

 

 

Birželio 25-29d. , 2013

 

Tai didžiausias Švedijos muzikos festivalis, kuris stengiasi perduoti solidarumo, taikos ir supratingumo žinutę visam pasauliui. Festivalio metu vyrauja vienybės idėja, visos kultūros susirenka į vieną vietą ir linksminasi visi kartu. Festivalio metu pasirodo daug vietinių Švedijos atlikėjų ir muzikantų, tačiau programoje daug ir užsienio svečių. Festivalis vyksta Borlänge  mieste, kuris yra 2,5 valandos traukiniu nuo Stokholmo.

 

Stokholmo džiazo festivalis

 

Birželio 8-10d. , 2013

 

Tai pirmaujantis pasaulyje džiazo, R&B, soul ir funk muzikos festivalis. Šių muzikos stilių atlikėjai susitinka Švedijoje trims nuostabioms festivalio dienoms.  Tikrai nevalia praleisti tokio renginio, jeigu esate bent kiek neabejingas muzikai.

 

Vidurvasario festivalis

 

Birželio 22-23d. , 2013

 

Kai švedai švenčia vasarą, jie tą daro iš visos širdies. Dvi su puse dienos muzikos ir  šėlsmo, nes švedai švenčia visuomet per trumpo vasaros sezono dienas. Jiems tai pats geriausias metų laikas. Šventė vyksta visoje Švedijoje. Žmonės linksminasi iki paryčių.

 

Medeltidsveckan

 

Rugpjūčio 4-11d. , 2013

 

Visbyje, Gotlande senoviniai pastatai ir akmenimis grįstos gatvelės kuria nepakartojamą viduramžių atmosferą, kuri yra puikiai tinkanti minimam festivaliui.  Savaitės trukmės festivalis mini viduramžių laikus. Šventės metu skamba muzika, vyksta įvairūs turgeliai.