Vokiečių kalbos kursai 
Sveiki atvykę į vokiečių kalbos kursus!

Norite išmokti vokiečių kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas vokiečių kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada vokiečių kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.


Įžymiausi Vokietijos universitetai

Kadangi šiuo metu abiturientai intensyviai mokosi ir ieško, kur norėtų save realizuoti, šį kartą pateiksime sąrašą pačių geriausių Vokietijos universitetų, kuriuose mokytis ne tik  garbinga bet ir labai naudinga. Juose galima mokytis tiek vokiečių kalba, tiek anglų, tad rinkitės ir pirmyn į Vokietiją!

 

Rheinisch-WestfälischeTechnische Hochschule Aachen (Acheno Reino-Vestfalijos aukštoji technikos mokykla, Acheno technikos universitetas)

Tai didžiausias technologijų universitetas Vokietijoje ir vienas įžymiausių Europoje. Šiuo metu čia mokosi apie 30,000 studentų, iš kurių daugiausia būsimi inžinieriai. Universitetas įkurtas 1870 metais. Universitetą sudaro 9 fakultetai, kuriuose išsidėstę 260 institutų. Čia gausu studentų iš užsienio šalių ( 2012/2013 metų žiemos semestrui registravosi beveik 5000 studentų iš 120 skirtingų valstybių).

 

Freie Universität Berlin (Berlyno Laisvasis universitetas)

Vienas iš geriausių universitetų Vokietijoje, išsiskiriantis moderniu ir tarptautiniu įvaizdžiu. Čia galima studijuoti apie 100 mokomųjų dalykų. Šiuo metu mokosi apie 34,000  studentų, iš kurių 15 procentų yra iš skirtingų pasaulio šalių. Universitetas vykdo daug projektų su kitais pasaulio universitetais. Jis įsikūręs gražioje pietvakarinėje Berlyno dalyje. Tarptautiniai mokslai- šio universiteto stiprioji sritis.

 

Albert-Ludwigs-Universität Freiburg (Freiburgo Alberto-Liudviko universitetas)

Universitetas įkurtas 1475 metais. Mokosi daugiau nei 21,000 studentų iš 100 skirtingų tautybių 11-oje fakultetų. Universitetas garsus humanitariniais mokslais, gamtos ir inžinerijos mokslais, medicina, teise bei technologijomis. Jis įsikūręs pačioje Freiburgo miesto širdyje (miestelis dar vadinamas „Žaliuoju miestu“), kuris apsuptas nuostabios gamtos (Elzasas ir Šveicarija kone ranka pasiekiami). Čia apstu pramogų gamtoje: žiemą dominuoja slidinėjimas, o vasarą- dviračių sportas. Universitetas turi savo vyno rūšį, kuris vadinamas „Uni-Wine“ ir auginamas universitetui priklausančiuose vyno soduose.  Nuo pat įkūrimo universitete įsitvirtino filosofijos, teisės, medicinos, humanitarinių mokslų studijos.

 

Georg-August-Universität Göttingen (Getingeno Georgo Augustino universitetas)

Universitetą įkūrė Georgas Augustinas 1737 metais, Garsus tarptautiniais santykiais bei orientuotas į aukštos kokybės mokymą.  Vokietijoje pripažintas gamtos mokslų ir meno studijų kokybe.

 

Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg (Ruprechto Karlo universitetas Heidelberge)

Tai seniausias Vokietijos universitetas, įkurtas 1386 metais. Šis universitetas turi 12 fakultetų, kuriuose mokosi daugiau nei 29,000 studentų. Įžymus stipriomis tradicinių vertybių puoselėjimu. Čia dėsto daug žymių mokslininkų, tarp kurių yra ir Nobelio premijos laureatai. Universitetas siūlo aukštos kokybės gamtos mokslų, teisės, ekonomikos, socialinių bei humanitarinių mokslų studijas.

 

Karlsruher Institut für Technologie (KIT) (Karlsjūrės technologijos institutas, Karlsjūrės universitas)

Institutas įkurtas 2009 metais Karlsjūrės universtitete (1825 m.).  Pagrindinė instituto veikla orientuota į energijos, klimato, aplinkos mokslų, nanotechnologijų bei mikrosistemų technologijų mokslą.

 

Universität Konstanz (Konstanzos universitetas)

Įkurtas 1966 metais. Modernus vidutinio dydžio universitetas, turintis tris fakultetus: Mokslų fakultetas, Humanitarinių mokslų fakultetas bei Politikos, Teisės ir Ekonomikos fakultetas. Universitetas įsikūręs Konstanzos miestelyje ant ežero kranto netoli Šveicarijos sienos. Šiuo metu čia mokosi apie 10,000 studentų iš 92 skirtingų valstybių. Universitetas siūlo daug magistro laipsnio programų anglų kalba (pvz. viešasis administravimas, Europos valdymas, tarptautiniai santykiais sporto moksluose, kiekybine ekonomika).

 

Ludwig-Maximilians-Universität München (Miuncheno Liudviko Maksimialiano universitetas)

Universitetą įkūrė Bavarijos Landshuto kunigaikštis Liudvikas Turtingasis. Vėliau karalius Maksimilianas jį reformavo, o galiausiai jo sūnus Bavarijos karalius Liudvikas I-asis 1802 metais perkėlė šį universitetą į karališkąją sostinę Miuncheną. Šiuo metu universitete veikia 18 fakultetų, kuriuose mokomųjų dalykų spektras labai platus: humanitariniais mokslai, teisė, medicina, gamtos mokslai, ekonomika bei socialiniai mokslai.

 

Technische Universität München (TUM) (Miuncheno technikos universitetas)

Tai vienas iš Europos top universitetų, aktyviai ruošiantis jaunuosius mokslininkus. Universitetas stipriai palaiko ryšius su užsienio mokslo institucijomis (bendradarbiauja daugiau nei su 170 universitetų). Šiuo metu universitete yra 13 fakultetų, mokosi apie 32,000 studentų, iš kurių 10 procentų yra iš užsienio valstybių, dirba 475 profesoriai. Universiteto biudžetas siekia 1,1 milijardą eurų (įskaitant universiteto ligoninę). Universitetas jau yra gavęs 13 Nobelio premijų bei 15 Leibnico prizų.

 

Parengė Egidija Žemgulytė