Vokiečių kalbos kursai 
Sveiki atvykę į vokiečių kalbos kursus!
Norite išmokti vokiečių kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas vokiečių kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada vokiečių kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.

                                                                   Kodėl naudinga mokytis vokiečių kalbos?

 

Vokiečių kalba yra gyva – mokytis vokiečių kalbos verta dėl malonumo ir dėl kultūrinio, ekonominio bei politinio susidomėjimo!

Asmeninės silpnybės ir pomėgiai būna labai įvairūs, todėl būtent vokiečių kalbos išmanymas galėtų būti didžiulis pranašumas.
 
 
 

·       Istorija: Vokiečių kalba yra pagrindinis raktas ne tik dėl didelio pasaulinės visuomenės susidomėjimo apie įvykius Vokietijoje nacių diktatūros laikais, bet ir norint suprasti vidurio Europos istorinį kontekstą, kuris taip dažnai buvo lyg atspirties taškas viso politinio pasaulio žemėlapio pakeitimuose. Atraskite kerintį 2000 metų senumo Vokietijos istorijos pasaulį nuo Vokietijos imperijos germanų laikais iki šių laikų Federacinės Vokietijos Respublikos istorijos.

·       Mokslas: Daugelis mokslinių veikalų yra išleisti Vokietijoje. Tas pats ir su publikacijomis internete: vokiečių kalba yra antra svarbiausia kalba internetiniame tinkle ir nemažai žmonių įgyja informacijos pranašumą, kai teksto originalą skaito vokiečių kalba.

·       Literatūra: Vokiškoji literatūra yra žymi ir labai turtinga. Pavyzdžiui The Encyclopedia Americana 14 puslapių skiria vokiečių, 13 – prancūzų, 8 – ispanų ir 6 – japonų literatūrai. Daugelis pasaulyje žinomų autorių, tokių kaip Hesė, Kafka, Liuteris, Hėgelis, Nyčė, Marksas, Froidas, Nobelio laimėtojas Giunteris Grasas (1999) ir Tomas Manas yra vokiečiai. Ir, be abejonės, knyga suteikia daugiausiai malonumo, kai mėgaujatės skaitydami ją originalo kalba.

·       Pop muzika: Falko (vok. Falco), grupė Kraftwerk, Nina Hagen, Nena, Herbert Grönemeier – tai tik keletas vardų, kurių muzika yra klausoma pasauliniu mastu. Taip pat atraskite sudėtingiausių tekstų interpretatorius, tokius kaip Andre Heller, Wolfgang Ambros, Haindling, Marius Müller-Westernhagen, Zupfgeigenhansl ir Ulla Meinecke.

·       Klasikinė muzika: Vokiečių kompozitoriai, tokie kaip Bachas, Betovenas, Maleris, Mocartas, Štrausas ir Vagneris užima dominuojančią vietą šios muzikos srityje. Naujai atrasite populiariausias operetes ir operas, kai galėsite suprasti originalo kalba parašytą tekstą.

·       Kalba ir kultūra: Kuo daugiau dominuojanti tampa anglų kalba – ne vien dėl to, kad tam visapusišką, pasauliniu mastu paplitusią įtaką daro supervalstybė Amerika, bet ir dėl interneto paplitimo – tuo svarbiau yra mokytis užsienio kalbos tiems žmonėms, kurių gimtoji kalba yra anglų, nes kultūrų įvairovės supratimas yra glaudžiai susijęs su tos kultūros pirmine kalba. Taigi angliškas vertimas greičiausiai yra visuotinis, tačiau tuo pačiu jis prarandą prasmę ir reikšmę.

Kultūros srityse, tokiose kaip literatūra, filosofija, dailė, architektūra ir muzika, vokiečių kalba yra ypač reikšminga. Jūs nustebsite, kiek yra sukurta istoriškai svarbių darbų, kurių originalai yra vokiečių kalba.

Ø   Keliaudami Europoje, pamėginkite tai padaryti kartu su Vokiečių kalba!

Išmokite vokiečių kalbą, jei savo kelionę vidurio Europoje norite paversti aktyviu asmeniniu išgyvenimu. Vokiečių yra dažniausiai vartojama ir plačiausiai paplitusi kalba, kuria kalbama Europoje. Su vokiečių kalbos žiniomis kelionės Europoje atrodys daug paprastesnės. Keliaudami po turistų pamėgtas vietas Europoje, tokias kaip Italija, Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Turkija ar Graikija, galėsite išreikšti save geriau vokiškai negu angliškai. Taip yra dėl to, kad daugelis vyresnio amžiaus (60–70 metų) pietų europiečių yra dirbę Vokietijoje, Šveicarijoje ar Austrijoje kaip svetimšaliai darbininkai ir tai, kad stropūs vokiškai kalbantys „Viduržemio jūros turistai“ turi ilgą tradiciją. Ten įsitvirtinusi turizmo pramonė yra orientuota į vokiškai kalbančius svečius.

Taigi kai savo atostogų vietoje nesusikalbėsite angliškai, pamėginkite tai padaryti vokiškai: vakarų Europoje 50 % vaikų jau pagrindinėje mokykloje mokosi vokiečių kalbos, Japonijoje – 68 % visų studentų.

Ø  Vokiečių kalba taip pat yra reikalinga norint pagerinti profesijos ir karjeros galimybes

Didesnei daliai europiečių būtent vokiečių yra gimtoji kalba, ne anglų, ne prancūzų, ne ispanų ir ne italų. Ekonomikos, turizmo ir diplomatijos srityse vokiečių kalba yra antra pagal svarbumą – anglų kalba yra pirmoje vietoje. Vidurio ir vakarų Europoje vokiečių kalba yra svarbiausia užsienio kalba.

Mokėdami vokiečių kalbą kaip užsienio kalbą, neabejotinai ir lemiamai pagerintumėte savo profesijos galimybes. Ypač biologijos, diplomatijos, finansų, elektrotechnikos, inžinerijos, chemijos, farmacijos, sporto, transporto, turizmo ir visose švietimo srityse vokiečių kalba – po anglų – yra svarbiausia kalba jaunam žmogui, keliančiam savo kvalifikaciją.
Visame pasaulyje 130 milijonų gyventojų vokiečių kalba yra gimtoji kalba ir apie 15–18 milijonų šios kalbos mokosi.

Remiantis tyrimais, įvykdytais 1994 metais German American Chamber of Commerce pavedimu, 65 % visų apklaustų firmų nurodo, kad ieškant naujų darbuotojų, svarbus atrankos kriterijus yra gebėjimas komunikuoti vokiečių ir anglų kalbomis.

 Tuo pačiu tai yra susiję su visame pasaulyje svarbiais techniniais išradimais, jų žymėjimais ir aprašymais.

Šaltinis: http://www.deutschkurse.com/warum-deutsch-lernen.htm

Parengė Dovilė Beduslkytė