Norvegų kalbos kursai 
Sveiki atvykę į NORVEGŲ kalbos kursus!
Norite išmokti norvegų kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas norvegų kalba Jums nebekeltų streso?
Tada norvegų kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas.
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas,
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis.
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.
TVARKARAŠTIS


Meilės diena Skandinavijos šalyse

Nors ir negalėtume skandinavų pavadinti labai romantiškais, bet visgi jiems vasario 14 diena taip pat yra ypatinga šventė. Kaip pasitinka Valentino dieną ir kuo ji yra ypatinga norvegams, danams, švedams, suomiams?

 

Valentino diena Norvegijoje

Vasario 14 diena norvegams tokia pati svarbi šventė kaip ir bet kuri kita šventė. Ir tai liečia ne tik jaunimą, bet ir vyresniuosius.  Valentino šventė siejama ir su paukščiais. Sakoma, kad jeigu pamatysi du paukštelius,  tai aplankys meilė. Osle, pulsuojančiame gyvybe ir jaunatvišku maksimalizmu, ši šventė niekuo nesiskiria nuo kitų šalių sostinių : vyksta meilės dienai skirti renginiai, galima siųsti meilės laiškus, įvairūs vakarėliai ir , žinoma, visur kur tik pažvelgsi – širdelės.

Valentino diena Danijoje

Niekada neatspėsite, bet įsimylėjėlių šventė Danijoje siejama su snieguolėmis.  Visi įpratę vieni kitiems dovanoti šias baltas gėles ir taip parodyti savo meilę. Jaunesni žmonės rašo poemas apie savo meilę, kuri visada rusens. Kas įdomiausia, kad parašę trumpus eilėraštukus arba poemėles, jaunieji rašytojai nepasirašo savo tikru vardu, visada išsiunčia mylimajai/mylimajam laišką pasirašę kokiu nors slapyvardžiu. O kas nerašo meilės laiškų ar nekuria melodingų eilių, paskęsta svajinguose muzikos garsuose.

Valentino diena Švedijoje

Ši diena švedams dar viena puiki proga atitrūkti nuo darbo, nuo įvairiausių rūpesčių ir pabūti tik dviese. Vyresnio amžiaus išeina į miestą, išgeria vyno jaukioje kavinukėje ir palydi, jeigu geras oras, saulėlydį. O jaunimas daugiau orientuojasi į iš Vakarų atėjusį šios dienos šventimą būdą: dovanoja gėles, šokoladines širdeles ir taip parodo savo meilę artimam žmogui.

Valentino diena Suomijoje

Ši šventė Suomijoje labai populiari ir švenčiama jau nuo 1980 metų. Šią dieną suomiai vadina "Ystävänpäivä" , lietuviškai tai būtų „Draugystės diena“.