Anglų kalbos kursai
Sveiki atvykę į anglų kalbos kursus!
Norite išmokti 
anglų 
kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?

Norite, kad bendravimas 
anglų
 kalba Jums nebekeltų streso? 

Tada 
anglų
 kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!

Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.


Internetas - tikras lobynas, tik jame daug ir šlamšto. Bet, kaip liaudis sako, auksas ir pelenuose žiba.
Štai keliolika mūsų atradimų.
 
anglu kalbos lygio nustatymo testas

 Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Šis testas apima tiek gramatiką, tiek žodyną, tiek ir teksto suvokimą. Naudinga pasitikrinti žinias, tačiau parodomas lygis ne visada atitinka Lietuvos kalbų mokyklų naudojamą kalbos lygių klasifikaciją. Pastaba: pradedantiesiems ar nedaug pažengusiems šis testas gali pasirodyti per daug sudėtingas.

 Tinkamai išmokite kalbos tiesiai iš gimtakalbių

Interaktyvus tinklapis, kuriame galite mokytis bet kokios užsienio kalbos, tame tarpe ir anglų kalbos, bendraudami su gimtakalbiais. Principas: jūs rašote tekstą, jį siunčiate, o gimtakalbis ištaiso klaidas. Galite ir patys prisijungti prie bendruomenės, mokydami lietuvių kalbos. 
 anglu kalba mobiliajame

 Anglų kalba tavo mobiliajame telefone

Gaunate tekstą ar audio sms tiesiai į savo mobilujį telefoną. Prie to dar kasdien gaunate po tekstinę sms žinutę, su kokia nors nauja anglų kalbos sąvoka. Galite pasirinkti skirtingus mokymosi paketus, pavyzdžiui Beginner English, English for Work, Social and Travel English, Test Prep English. Paslauga mokama, tačiau bet kurį iš šių mokymo paketų galėsite 7 dienas išbandyti nemokamai.

 “Side by Side” video pamokėlė.
Tema: Past Continuous Tense, Describing Past Activities

Puiki vaidybinė pamokėlė. Ne tik naudinga, bet ir smagi. Nufilmuota, regis, prieš kokius pora dešimtmečių - šarmina ir tikrai nenuobodu.

 Kalbos dėžutė

Gal ir ne visai nauja užsienio kalbų mokymosi priemonė, bet naudinga. Tai dėžutė su kortelėmis, ant kurių patys vienoje pusėje užrašote žodį ar frazę lietuvių, o kitoje – vertimą užsienio kalba.  Verčiate korteles ir taip mokotės kalbos. Dėžučių su kortelėmis galite įsigyti susisiekę su idėjos autoriais. Galite kažką panašaus nesunkiai pasigaminti ir patys :)
 

 Susirašinėkite

Tinklapis, kuriame galite susirasti draugų ir susirašinėti su jais ta kalba, kurią mokotės. Galite pasirinkti susirašinėjimo draugus tiesiai pagal sąrašus, bet galite prisiregistruoti ir patys, nurodydami savo šalį, gimtąją kalbą, kalbą, kurią norite praktikuotis, ir trumpą prisistatymą. Susirašinėjimas vyksta per sistemą, todėl jūsų el.pašto adresas yra visiškai saugus.
 anglu kalbos mini serialas

EXTRA English
Serialas

Tai mini serialas, skirtas besimokanties anglų kalbos. Siužetas panašus į kažkada per televiziją rodytą serialą “Draugai”. Su subtitrais ir yra visai nemažai serijų, jeigu "užsikabinsite".
 anglu kalbos zaidimai

 Bendrojo išsilavinimo žinių testas

Testas anglų kalba, skirtas pasitikrinti savo bendrojo išsilavinimo žinioms. Tinka visiems lygiams. Anglų kalbos mokymo programos yra sudaromos ne tik kad būtų naudingos, bet kad būtų ir įdomios. Įdomios žinios ir faktai net užsienio kalba įsimena daug greičiau ir paprasčiau.
anglu kalbos testai

 Anglų kalbos testai

Tinklapyje yra 9 skirtingi testai. Pirmieji yra skirti kalbos lygiui nustatyti, kiti – turimo kalbos lygio žinioms patikrinti. 
 anglu kalbos audio irasasai
 

AUDIO PRATIMAS 
Rezervacijos (oro linijos). Audio įrašas su tekstu.

Tiems, kas daug keliauja lektuvu. Kaip rezervuoti ir nusipirkti lėktuvo bilietą anglų kalba. Audio įrašas su tekstu. Klausykite, skaitykite ir kartokite. Šiame tinklapyje galite rasti ir daugiau klausymo pratimų įvairiomis temomis.
 

 Anglų kalbos žodžių žaidimai

Šiame tinklapyje rasite labai daug įvairių kryžiažodžių, galvosūkių ir kitų žodžių žaidimų. Visi jie suskirstyti pagal lygius, todėl labai patogu surasti tai, ko reikia. Ir tik negalvokite, kad žaidžiant nesimokoma.
 

 English with Mr.Duncan
Video pamoka

Komiškos paskaitėlės su ponu Duncan’u. Jos skirtos labiau pradedantiems anglų kalbos vartotojams, bet net ir labiau pažengę šioje pamokoje išgirs kažką nauja - duodu žodį.
Yra ir daug daugiau serijų.
 

Anglų – lietuvių
lietuvių - anglų
kalbų žodynas

Tai nedidelės apimties ir gan primityvus anglų- lietuvių ir lietuvių-anglų kalbų žodynas internete. Jame nerasite sudėtingų žodžių ar terminų vertimo, tačiau paprastoms reikmėms užtenka. Beje, pateikti vertimai yra gana tikslūs.
 anglu lietuviu zodynai

Vizualus anglų kalbos žodynas internete

Labai įdomus vizualus žodynas internete. Tie, kas ieškote specifinių terminų ar pavadinimų astronomijos, anatomijos, biologijos, maisto, technikos, sporto, komunikacijos ir kitose srityse, čia rasite gan smulkmeniškus paveiksliukus su parašytais angliškais tam tikrų dalykų, jų dalių, rūšių pavadinimais.
 
 

Snappy words
Vizualus žodynas

Taip pat vizualus žodynas internete. Šio žodyno principas gan įdomus, nes jame ne tik grupuojami žodžiai pagal temas ar sferas, bet ir nurodomi tų žodžių ryšiai. Taip gaunami labai įdomūs žodžių žemėlapiai. Tik suveskite norimą žodį į puslapio viršuje esantį langelį ir gausite žemėlapį. Jeigu nematote visų žodžių, juos pelės paspaudimu galite pastumti į norimą vietą. Pradedantiesiems gali būti šiek tiek per sudėtinga.
 anglu kalba pradedantiesiems1

Klausymo pratimai. Elementary lygis

Galite pasirinkti pratimą pagal temą ar pavadinimą. Principas toks: klausote ir į tekstą įrašote trūkstamus žodžius, o sistema jūsų atsakymus automatiškai patikrina.

Parengė Eglė Ribačiauskaitė