BLOGAS‎ > ‎

Naudingos nuorodos besimokantiems VOKIEČIŲ KALBOS

Nežinomas naudotojas paskelbė 2012-10-19 00:59   [ atnaujino 2012-10-22 03:51, viktorija@mokslonamai.lt ]
 
 
 

 Deutsch alsFremdsprache 

 400 darbalapių pamokų ir instrukcijų. Tekstai, komiksai, gramatika, rašybos taisyklės.

  Toms Deutschseite  Šiame interneto puslapyje pateikiama paprastų paaiškinimų gramatikos (anglų k.), pratimai bei žodynas įvairiomis temomis.
  Deutschkurs  Šioje svetainėje rasite detalius  gramatikos paaiškinimus ir pratimus (anglų k).
  DAF - DAZ  Čia rasite medžiagos vokiečių kalba PDF formatu, DaZ/DaF pamokas suaugusiems.
  Deutsch Interaktiv  Tai ,,Deutsche Welle'' kursas, kurį sudaro darbalapiai, pratimai ir testai savarankiškam mokymuisi. Čia yra įdomūs garso, nuotraukų  ir vaizdo rinkiniai, kurie perteikia autentišką gyvenimą Vokietijoje.
  German Topics  Čia yra žodynas (anglų - vokiečių) kasdien įvairiomis temomis. Galite naudotis su gražia grafika Online arba atsispausdinti pratimus (pdf faile).
  Deutsch-Programm vonBBC  Čia rasite įvairios medžagos mokytis vokiečių k. Ypač naudingi gali būti vaizdo įrašai.
  Deutsch im NetzAnimationen  Šioje svetainėje rasite ,,PowerPoint" failus įvairiomis vokiečių k. temomis (abėcėlės, tarimo ir įvairūs gramatikos paaiškinimai).
  Slow German  Šiame puslapyje Jūs galite vokiečių kalba lėtai skaityti ir klausyti tekstus. Šalia to taip pat sužinoma daug apie Vokietiją ir vokiečių kultūrą.
  Verbformen  Čia rasite veiksmažodžio formų generatorių, kuris įvedus veiksmažodžio bendraties formą parodo visas kitas.
  Bessere Noten imDeutsch-Unterricht mit Lernvideos!  Čia rasite vaizdinę mokomąją medžiagą.
  Mein Deutschbuch  Interneto portalas siūlo išsamų vokiečių kalbos gramatikos vadovą, pateikia veiksmažodžių sąrašus, diktantus ir pratimus.
  Deutsch Interaktiv  Čia yra sudėti pasitikrinimo pratimai iš gramatikos bei rašybos, straipsniai ir kita literatūros medžiaga.
  Canoo.net -Wörterbücher und Grammatik  Tinklapyje rasite vokiečių kalbos žodžių, gramatikos ir rašybos vadovą.
  Lingo4u - DeutschLernen 
 Šiame puslapyje Jūs galite peržiūrėti gramatikos temas. Temos: laikų, būdvardžių, veiksmažodžių, daiktavardžių, sakinio konstrukcijos.
  Orthografietrainer 
 Labai gera interneto svetainė, kurioje raisite daugybę rašybos pratimų. Ten galima mokytis taisyklingos skyrybos, rašybos iš mažosio ir didžiosios raidės ir kt.
  Deutsch-Material fürdie Volksschule / Grundschule  Čia rasite patarimų ir pavyzdžių, kaip rašyti tekstą. Taip pat yra pateikiama medžiaga apie gramatiką su pratimais.
 
Comments