Rusų kalbos kursai 
Sveiki atvykę į rusų kalbos kursus!
Norite išmokti rusų kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas rusų kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada rusų kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 

Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.

Rusų kalba Internete

 Rusų kalba, nežymiai aplenkusi vokiečių kalbą, užima antrąją vietą pagal paplitimą pasauliniame žiniatinklyje, t.y. Internete. Mokslinių tyrimų duomenimis, kuriuos atliko kompanija „W3Techs“, rusu kalba naudojama 5,9 % pasaulio tinklapiuose. Lyderio pozicijas Internete, žinoma, užima anglų kalba – jai atiteko 54 ,7 % dalis. Ketvirtoje vietoje yra ispanų k. su 4,7%, po to seka šios kalbos: prancūzų (4,5%), kinų (4,4%), japonų (4,2%), portugalų (2,3%), lenkų (1,8%), italų (1,5%), turkų (1,4%), arabų (1,2%).   
Domeno zona „.ru“ dar 2011 metų rugsėjo mėnesį iškilo į pirmąją vietą tarp populiariausiųjų nacionalinių domenų, užleido vietą tik „.com“ ir „.net“ zonom. Šiandien dienai rusų kalba yra naudojama 89,8 % tinklalapiuose „.ru“ zonoje ir 88,7 % tinklalapiuose „.su“ zonoje. Be to rusų kalba yra labai dažnai naudojama tinklalapiuose daugelio postsovietinių respublikų: Ukrainos (79%), Baltarusijos (86,9%), Kazachstano (84%), Uzbekistano (79,6%), Kirgizijos (75,9%), Tadžikijos (81,8%).
 
Vertinant tik populiariausių pasaulinių tinklalapių statistiką, tai šitoje grupėje rusų kalbos pozicija yra šiek tiek silpnesnė. Čia rusų kalba yra šeštoje vietoje. Aukščiau už ją yra anglų, kinų, prancūzų, vokiečių ir japonų klabos.  

Taigi, kaip matote, rusų kalbą naudinga mokėti. Ieškant informacijos rusų kalba tikrai visko nemažai galima rasti. Nors anglų kalba ir karaliauja Internete, tačiau rusų kalbą užima taip pat gan aukštas ir stiprias pozicijas.

 
Parengė Tamara P.