Rusų kalbos kursai 
Sveiki atvykę į rusų kalbos kursus!
Norite išmokti rusų kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas rusų kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada rusų kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 

Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.

anglų kalba, užėmusi tvirtas pozicijas visame pasaulyje ir Lietuvoje iki šiol neužleidžia niekam savo pirmos vietos, bet ją, bent jau Lietuvoje vėl pradeda vytis rusų kalba, kuri tampa itin paklausi. Kodėl?

Lietuvoje moka rusiškai kalbėti ir supranta šią kalbą kas antras lietuvis, kuriam yra virš 30 metų. Jaunimas, iki 26 metų rusų kalbos nemoka visai arba moka ją minimaliai.  Nenuostabu, nes Lietuva išsivadavusi iš Rusijos gniaužtų, norėjo kuo greičiau pamiršti visą, kas buvo siejama su rytais ir perimti vakarų idėjas, todėl ir vaikai buvo skatinami rinktis ne rusų kalbą mokykloje, o vokiečių, prancūzų ir anglų kalbas.

Tačiau bėgant metams ryšiai su Rusija, ypatingai kas liečia verslą, tik sustiprėjo, o žmonių, mokančių šią kalbą, atvirkščiai, ne padaugėjo, o sumažėjo. Darbdaviai, dabar ieškodami naujo žmogaus ne tik žiūri, ar kandidatas moka anglų kalbą, bet ir pageidauja, kad rusų kalba taip pat būtų gerai įvaldyta. Mokantieji rusų kalbą turi didesnė galimybę gauti naują darbo vietą, negu tie, kurie moka tik anglų ir vokiečių arba tik anglų kalbą..

Rusų kalba atveria ne tik naujas darbo galimybes, bet ir leidžia pažinti kitą kultūrą ir plėsti akiratį. Kelionės yra dar vienas esminis dalykas, dėl kurio reikia mokytis rusų kalbos. Ir nebūtina keliauti vien tik į Rusiją. Daugumoje Rytų Europos šalių susikalbėsite rusų kalba, taip pat, kaip Vakarų Europoje angliškai.

Jeigu pabandytume išsiaiškinti žmonių amžiaus grupę, kuri renkasi rusų kalbos kursus, tai būtų 19-26 metų jauni žmonės, pabaigę studijas ir įsitikinę, kad su keliomis vakarų Europos kalbomis tikrai neįsitvirtins darbo rinkoje, nes būtina mokėti ir rusų kalba, kuri vėl po daugelio metų pertraukos vėl grįžta į pouliariausių kalbų sąrašą.