Švedų kalbos kursai
Sveiki atvykę į švedų kalbos kursus!
Norite išmokti švedų kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?

Norite, kad bendravimas švedų kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada švedų kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.

                                                    SMULKIAU
                                                    TVARKARAŠTIS

Studijos Švedijoje
Švedijos aukštojo mokslo sistema  susiformavo veikiama socialinių, ekonominių ir intelektualinių jėgų. Ji turi ilgametes akademines tradicijas, siekiančias net XV a. Universitetai yra pripažįstami tarptautiniu mąstu dėl griežtos kokybės kontrolės bei nepriklausomo mąstymo skatinimo, todėl nenuostabu, kad daugelis Lietuvos studentų pastaruoju metu renkasi studijas būtent  šioje šalyje.

Kokie reikalavimai?

Norėdamas mokytis  Švedijos aukštojoje mokykloje, studentas turi atitikti dviejų tipų reikalavimus - bendruosius įstojimo reikalavimus, kurie yra bendri visoms studijų, bei specialius įstojimo reikalavimus, keliamus stojantiesiems į konkrečią studijų programą ar kursą. Bendrieji įstojimo reikalavimai yra šie: baigta aukštesnioji vidurinė mokykla ar kitas Švedijos mokymo sistemos tolygus kursas (pvz., liaudies aukštesnioji mokykla), švedų ir anglų kalbų mokėjimas antrų metų aukštesniosios vidurinės mokyklos lygiu. Dauguma programų, kursų kelia ir specialius įstojimo reikalavimus, t.y. asmuo turi būti baigęs atitinkamą aukštesniosios vidurinės mokyklos programą ar kursą. Kai kurie universitetai gali taikyti ir papildomus reikalavimus. Kadangi stojančiųjų skaičius paprastai gerokai viršija priimamų studentų skaičių, aukštosios mokyklos atsižvelgia į kandidatų prieš tai įgytą išsilavinimą, pažymius, darbų įvertinimus, interviu rezultatus, specialius testus, kuriuos reikia laikyti stojant ar darbo patirtį.

Šiuo metu Švedijoje galioja apie 100 bendrųjų studijų programų. Šių programų trukmė įvairi - nuo 1 iki 5,5 metų. Kiekviena programa sudaryta iš įvairios trukmės kursų. Programas galima suskirstyti į penkias sritis:1) technika 2) administracinis, ekonominis ir socialinis darbas;3) sveikata 4) edukacija; 5) informacija, ryšiai ir kultūra.

 Bakalauro studijos

Bakalauro  studijos Švedijos universitetuose dažniausiai trunka trejus metus. Pirmaisiais studijų metais studentai mokosi pagrindinius programos modulius. Antraisiais metais - daugiau gilinasi į specifines programos dalis, o trečiaisiais  - mokosi pasirinktus modulius ir rašo bakalauro baigiamąjį darbą. Mokslo metai čia prasideda nuo rugpjūčio pabaigos ir tęsiasi iki birželio pradžios.

 

Magistro studijos

Magistro studijos Švedijos universitetuose trunka dvejus metus. Pirmieji metai skiriami pagrindiniams programos moduliams mokytis, o antrieji  - pasirenkamųjų dalykų mokymuisi, praktikai arba išvykai į užsienio universitetus ir magistro darbo rašymui. Šioms studijoms reikės bakalauro duplomo ir anglų kalbos testo.

 

Studijų kainos

 

Europos sąjungos piliečiams tiek bakalauro, tiek magistro studijos Švedijos karalystėje nemokamos. Kitiems per metus jos kainuotų 8-14 tūkstančių eurų. Doktorantūros studijos nemokamos visiems. Kiekvienas čia studijuojantis studentas turi pasirinkti studentų draugiją ir mokėti jai 5-35 eurų mokestį kiekvieną semestrą.  Ši narystė suteikia tam tikrų privilegijų.