Norvegų kalbos kursai 
Sveiki atvykę į NORVEGŲ kalbos kursus!
Norite išmokti norvegų kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas norvegų kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada norvegų kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.
TVARKARAŠTIS

Sudedamosios užsienio kalbos pyrago dalys

Kalbų mokymasis mūsų mažoje šalyje, 21-mame amžiuje tapo būtinas. Maža to, nebegana mokėti vien anglų arba vokiečių kalbą. Tie, kurie suvokia, kiek galimybių atveria kiekviena naujai išmokta užsienio kalba, mokosi vis daugiau kalbų ir ieško vis naujasnių būdų kaip tai padaryti lengvai, greitai ir rezultatyviai, tad neišvengiamai ima kilti klausimas, kokie svarbiausi faktoriai lemia kokybišką užsienio kalbos mokymąsi.

Jei kadanors bandėte kepti pyragą, žinote, kad tam reikia miltų, cukraus, kiaušinių ir t.t. Kas atsitiks, jei būsime įsitikinę, kad pyrago kepimui svarbiausia miltai, o visa kita nėra labai būtina. Įsivaizduojate pyragą be cukraus, kiaušinių, pieno? Taip yra ir su kalbų mokymusi – visos sudėtinės dalys vienodai svarbios.

Mokėjimas mokytis
Ar tikrai mokėjimas mokytis toks svarbus, kad jam skiriame pirmą vietą sudedamųjų dalių sąraše? Tikrai taip. Mokėjimas mokytis pats svarbiausias dalykas mokymosi procese. Norėdami efektyviai mokytis, turite žinoti savo atminties tipą, efektyviausią mokymosi laiką, efektyviausius įsiminimo metodus. Mechaninio kalimo laikai jau senai praeity. Išugdytas sugebėjimas mokytis pravers jums ne tik mokantis norvegų ar rusų kalbos, bet ir kitose srityse.


Tinkamai paruošta mokymo programa
Jei pradėję mokytis naują užsienio kalbą bandysite įsiminti viską iš eilės, be jokios tvarkos, naudos bus mažai. Jei nebus sistemos – nebus rezultato. Jei nematysite rezultato – dings ir motyvacija. Patyrę dėstytojai užsienio kalbų dėstytojai žino, kaip sudaryti mokymo programą, kad medžiaga būtų išdėstoma sistemingai, dozuotai, pradedant nuo lengviausių dalykų pereinant prie sudėtingesnių. Mokymasis turi vykti laipsniškai, sudėtingi dalykai turi natūraliai išplaukti ir paprastesnių.

Tinkama mokomoji medžiaga
Dar viena labai svarbi sudedamoji kalbos pyrago dalis – tinkama mokomoji medžiaga. Neapsigaukite – tai nebūtinai vadovėlis. Išties, dar niekas nesukūrė super vadovėlio, tinkamo visiems studentams, visiems dėstytojams ir visoms paskaitoms. Mokomoji medžiaga ideali tuomet, kai ji pritaikyta konkrečiam studentui, konkrečioje paskaitoje, sprendžiant tam tikrą problemą arba norint įsisavinti tam tikrą informaciją.

Naujausi metodai
Kaip ir viskas šiame pasaulyje – taip ir metodai sensta, kinta, atrandami vis naujesni ir efektyvesni jų pakaitalai. Ar bandėte mokytis Vokiečių kalbos klausydamiesi Mocarto, arba išmokti norvegų kalbos gimines sinestezijos būdu? O susikurti asociacijas nežinomiems žodžiams? Ne? O gal vertėtų pabandyti. Kai susipažįsti su naujausiais metodais, net norvegų kalba per tris dienas nebeatrodo toks jau neįveikiamas dalykas.

Profesionalus dėstytojas
Profesionalus dėstytojas tai jungiamasis visų kitų dalių komponentas. Profesionalus dėstytojas  tinkamai paruoš mokymo programą, parinks mokomąja medžiagą, papasakos apie naujausius mokymosi metodus ir paaiškins jums, kaip geriausiai mokytis savarankiškai. Tiesą sakant, rasti tinkamą dėstytoją, tai kaip rasti tinkamą parduotuvę, kurioje nusipirksite pyragui pieno, cukraus, miltų  ir nereiks patiems nei malūne prie girnų stovėt, nei karvės melžt. Profesionalus dėstytojas pasirūpins visomis kitomis sudedamosiomis kalbos pyrago dalimis.