Vokiečių kalbos kursai 
Sveiki atvykę į vokiečių kalbos kursus!
Norite išmokti vokiečių kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas vokiečių kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada vokiečių kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.


Velykų zuikutis ir Velykos Vokietijoje

Tikslios datos, kada atsirado Velykų zuikutis niekas nežino. Tačiau pirmosios užuominos apie šį pavasario simbolį rastos XV amžiuje Vokietijoje. Kiek laiko vokiečiai jau naudojo šį simbolį pasaulis taip pat, deja, nežino, tačiau XVIII amžiuje Vokietijoje prasidėjo jau ir šokoladinių Velykų zuikučių tradicija.  Iki to laiko Velykų zuikutis jau buvo populiarus ir Jungtinėse Amerikos valstijose. Vokiečių naujakuriai Pensilvanijoje pradėjo plėtoti savąsias tradicijas, o kartu ir Velykinio zuikučio simbolį. Velykų zuikutis buvo vadinamas „Osterhase“ arba „Oschter Haws“, kuris atneša spalvotus kiaušinius geriems vaikams į jų pagamintus krepšelius naktį prieš Velykas. Laikui bėgant „Osterhase“ pradėjo nešti ne tik kiaušinius, bet ir šokoladą bei saldainius. Nors šią tradiciją Amerikoje pradėjo vokiečių emigrantai, ji paplito po visas Jungtines Amerikos valstijas. Šiuo metu kone visas pasaulis, tiek krikščioniškasis tiek ne, švenčia Velykas ir Velykų zuikutis, kuris nuo senų laikų laikomas vaisingumo simboliu, yra vienas pagrindinių Velykų akcentų. Visame pasaulyje vaikai nekantriai laukia Velykų, kad rastų savo pagamintuose krepšeliuose margučių, šokoladinių saldainių, kuriuos už gerus darbelius jiems paliks Velykų zuikutis
Vokietijoje Velykos yra reikšminga šventė kaip ir mums, lietuviams. Jie džiaugiasi ilgu Velykiniu savaitgaliu: Didysis Penktadienis bei Velykų pirmadienis yra nedarbo dienos. Per šias trumpas atostogas nedirba nei bankai, nei ofisai nei parduotuvės. Traukiniai ir autobusai taip pat kursuoja šventinėms dienoms numatytu tvarkaraščiu. Vokiškos mokyklos taip pat būna uždarytos (vaikai dažniausiai turi dvi savaites Velykinių atostogų). Dauguma tautiečių šiuo laikotarpiu daug keliauja: kas aplankyti savo artimuosius, kas šiaip aplankyti įdomias bei gražias vietas, todėl reikia turėti omeny, kad dauguma  viešbučių būna perpildyti, o traukinių bei muziejų bilietai jau būna išpirkti.

Jeigu nusprendėte praleisti Vokietijoje Šventas Velykas, nepamirškite visų pasveikinti su šia gražia švente: Frohe Ostern!

Didįjį Penktadienį (Karfreitag) vokiečiai dažniausiai pagerbia vakarienės metu šeimos rate valgydami žuvies patiekalus (dažniausiai karpį, lašišą ar jūros gėrybes). Šeštadienį visi dažniausiai keliauja į turgų pirkti kiaušinių ir visokiausių dekoracijų Velykiniui stalui papuošti. Tik būkite atsargūs pirkdami šokoladinius kiaušinius, nes neretai jie būna su alkoholiu, tad netinkami mažiems vaikams
JBūtų nusikaltimas neužsukti į vietinę kepyklėlę nusipirkti ypatingo Velykinio skanėsto: saldaus ėriuko formos torto. Namus papuošia Velykiniu medžiu (Osterbaum), kurį dekoruoja margintais mediniais kiaušiniais. Vokiečiai tiesiog dievina puošti savo namus ir kiemus, kad net jaučiasi konkurencija tarp kaimynų, kas gražiau pasipuoš. Vieninteliame Vokietijos regione Frankonijoje dar yra itin populiarūs Velykiniai fontanai, vadinami „Osterbrunnen“. Fontano papuošimas miestelio centre simbolizuoja pagarbą vandeniui ir yra manoma, kad šventas vanduo Velykų dieną turi ypatingų galių. Fontanai būna papuošti mediniais dekoruotais kiaušiniais, spalvotomis girliandomis, dekoratyviniais triušiais bei gaidžiais. Šiaurės Vokietijos regionuose šeštadienio vakarą yra kūrenami laužai, kad  išbaidytų tamsias žiemos dvasias ir pasveikintų šiltąjį metų sezoną. Ir pagaliau išaušus Velykų sekmadieniui, vaikai puola ieškoti dovanėlių krepšeliuose ir visos šeimos keliauja į bažnyčias pasitikti Šventų Velykų, o grįžę sėda kartu prie šventinio stalo, mėgaujasi tradiciniais Velykų patiekalais: kiaušiniais, marcipaniniais saldainiais, ėriena arba triušiu su daržovėmis ir bulvėmis, bei ėriuko formos tortu. Velykos Vokietijoje- tai džiugi, linksma šventė, kai papuoštuose medžių šakomis namuose šurmuliuoja daug giminaičių bei draugų, skamba klegesys bei muzika, kvepia šokoladu ir pavasario gaiva.
 

Parengė Egidija Žemgulytė