Vokiečių kalbos kursai 
Sveiki atvykę į vokiečių kalbos kursus!
Norite išmokti vokiečių kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas vokiečių kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada vokiečių kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.

Vokietija. Vyrai ir moterys profesinėje veikloje
Pagrindiniame įstatyme akcentuojamas moterų lygiateisiškumas Vokietijoje, kaip ir kitose šiuolaikinėse visuomenėse, yra realiai įtvirtintas. Taip, pavyzdžiui, švietimo srityje mergaitės ne tik pasivijo, bet ir pralenkė berniukus. Mergaitės sudaro 56 proc. visų gimnazijų abiturientų; tarp pradedančiųjų studijuoti aukštosiose mokyklose jaunos moterys sudaro 50 proc., tarp asmenų, kuriems buvo suteiktas daktaro laipsnis, 42 proc. sudarė moterys. 


Vis daugiau moterų Vokietijoje užsiima profesine veikla. Nuo 2008 m. įsigaliojus teisei į materialinę paramą skyrybų atveju, moterims pasidarė dar svarbiau turėti darbą ir beveik 70 proc. moterų yra dirbančios. Tuo metu, kai vyrai daugiausiai dirba pilną darbo dieną, moterys, ypatingai turinčios priešmokyklinio amžiaus vaikų, dažnai dirba nepilną darbo laiką. Kalbant apie atlyginimus, vis dar yra nemažų skirtumų tarp lyčių: pilną darbo dieną dirbančios moterys uždirba vidutiniškai tik 77 proc. savo kolegų vyrų atlyginimo, geriausiai apmokamų kategorijoje – tik 73 proc. Nors moterys dabar vis dažniau profesiniame gyvenime užima vadovų postus, šiame kelyje jos vis dar susiduria su nemažomis karjeros kliūtimis. Pavyzdžiui, nors beveik pusė visų studijuojančiųjų yra moterys, tačiau jos sudaro tik trečdalį mokslinių bendradarbių ir tik 17 proc. profesorių.

Vokietijoje pagrindinė kliūtis profesinei karjerai slypi tame, kad, palyginus su kitomis Europos šalimis, turi būti išvystytas vaikų priežiūros įstaigų tinklas bei tame, kad darbo pasidalijimas namuose palyginus mažai pasikeitė. Nors ir 80 proc. tėvų nurodo, kad su savo vaikais norėtų praleisti daugiau laiko, moterys (netgi ir dirbančios) į vaikų priežiūrą investuoja dvigubai daugiau laiko nei vyrai. Lig šiol beveik vien tik moterys naudojosi teise į motinystės atostogas. Tačiau įvedus tėvų pašalpas sustabdančių savo profesinę veiklą ir atsiduodančių vaikų auklėjimui tėvų skaičius išaugo iki 16 proc. Tačiau dauguma vyrų (70 proc.) namuose lieka tik du mėnesius.

Šiandien moterys jau įsitvirtino Vokietijos politikoje stipriau nei ekonomikos aukštumose. Abiejose didžiosiose partijose beveik kas trečias (SPD) ir kas ketvirtas (CDU) narys yra moteris. Pastebimai išaugo moterų skaičius Bundestage: 1980 m. moterys sudarė tik aštuonis parlamentarų procentus. Dabar jų yra jau 33 proc. Nuo 2005 m. Angela Merkel yra pirmoji Vokietijos Federalinė kanclerė.