Vokiečių kalbos kursai 
Sveiki atvykę į vokiečių kalbos kursus!
Norite išmokti vokiečių kalbą, nes ši kalba Jums bus reikalinga darbui, mokslui ar šiaip savo malonumui?
Norite, kad bendravimas vokiečių kalba Jums nebekeltų streso? 
Tada vokiečių kalbos kursai „Mokslo namuose“ kaip tik Jums!
Stengiamės prisitaikyti prie besimokančiųjų poreikių,visada atsižvelgiame į Jūsų pasiūlymus ir pastabas. 
Dėstytojus parenkame atsižvelgdami į jų profesionalumą,sugebėjimą taikyti pažangias mokymo metodikas, 
Savo mokykloje siūlome draugišką ir šiltą amosferą jaukiose mūsų klasėse. Užsiėmimų metu vaišiname kava ir arbata. Paskaitos vyksta nedidelėmis grupėmis. 
Kursai vyksta pačiame Vilniaus centre, šalia centrinės universalinės parduotuvės, Konstitucijos pr. 12-302, 6 įėjimas.
Pabaigus kursus išduodame kursų baigimo PAŽYMĖJIMUS.


Vokietijos mokslo centras “Universum”  - pasaulio pažinimas kiekvienam

Ar nebūtų smagu sukelti bangas, rankomis paliesti tornadą, ištirti žmogaus kūne esančius organus ir suvokti, iš ko sudaryta mūsų planeta? Visa tai galite išbandyti Vokietijos mieste Brėmene. Būtent čia įsikūręs „Universum“ mokslo centas, kurį kasdien aplanko daugiau nei 1300 tūkstančių žmonių.

Universum mokslinį centrą sudaro 3 pagrindinės dalys:

 

SchauBox – pradžios taškas, kur prasideda kiekviena ekskursija. Čia įsikūręs restoranas ir įdomiausių žaidimų parduotuvė.

 Mokslo centras, kuriame yra daugiau nei 250 interaktyvių eksponatų, erdvinių instaliacijų ir informacijos priemonių.  Mokslo centras dar skirstomas į Kosmosą, Žemę, Žmonijos raidą.

 Atradimų parkas, kuriame įrengtos 25 stotelės tyrinėjančios įvairius judėjimo dėsnius. Parko akcentas – susisukęs 27 metrų dydžio bokštas, vadinamas „Turm der Lufte“. Jame lankytojai gali eksperimentuoti su vėju, oru ir susipažinti, kaip matuojamas pvz. metinis kritulių kiekis.

Vienas iš įdomiausių patyrimų yra apsilankymas „Mokslo centre“, kur galima susipažinti su žmonijos raida.

Viskas prasideda nuo dviejų atomų, kurie susijungia ir suformuoja naują gyvybę. Tyrinėjame jutimus, žmogaus santykį su garsais ir emocijomis. Turime galimybę išnagrinėti 5 skirtingus receptorius,kuris iš jų reaguoja į šviesą, kuris į skausmą, šaltį ar karštį.
„Kvapų kambariuose“ galima išsiaiškinti, kodėl žmogui  sudėtinga apibūdinti kvapus, kodėl jie iššaukia stipriausias asocijacijas su seniai pamirštais prisiminimais. „Garsų pasaulyje“ tyrinėsite kūno kalbą, aiškinsitės, kur yra žmogaus protas, kur „gyvena“ mūsų praeities ir ateities planai.

Atsigulę po 500 kg sveriančiu akmeniu, sužinosite, kas yra baimė, kokie jausmai mus sukausto tą akimirką, kai visas kūnas įsitempia nuo pavojaus ir kaip reaguojate į pavojaus jausmą.

 „Žmonijos“ parodos pabaigoje yra laiko ekspozicija, kurioje atsispindi dienos, metai. Aptariami visi mums svarbūs laiko periodai. Kas atsitinka per minutę? Kiek laiko žmogus savo gyvenime praleidžia valgydamas ar miegodamas, žiūrėdamas televizorių ar dirbdamas. Per kelias minutes pasakojama gyvenimo istorija nuo gimimo iki mirties. Vidutiniškai žmogus gyvena 75 metus, arba 2367 bilijonų sekundžių, beveik 40 mil. minučių, 657456 valandų ar 27394 dienas.

 

Dauguma "Universum" eksponatų yra modeliavimo prietaisai, vaizdo instaliacijos ar žaidimų inscenizacijos, padedančios lankytojams pažinti Žemę, žmogų ir visatą.  Milžinišku traukos objektu tapęs, erdvėlaivį primenantis architektūros statinys ir toliau išliks viena iš labiausiai lankomų vietų Vokietijoje. Juk priartėti prie mokslo pasaulio rūpi kiekvienam.